Kde začal náš příběh?

JAK VZNIKLA NAŠE AUTOPŮJČOVNA?

Neustále jsme v pohybu. Lítáme pocelém světě, milujeme Asii (a jejich jídlo), chytáme akční letenky, jezdíme na motorce, lozíme po horách a s bandou lidí v obytňáku trávíme zimu ve sněhu. A přátelé nám říkali, "Jéé, to bych chtěl taky zažít"... A tak jsme si řekli, že to umožníme nejen našim přátelům, ale i ostatním. Vám. 

A vznikla tak myšlenka na autopůjčovnu minivanů, mikrobusů, minibusů, BMW, Audi, atd... Nejsme žádná velká firma, což nám umožňuje dělat to tak, jak cítíme. Pro auta si osobně jezdíme, povídáme si s vámi a vždy vše vyřešíme. Přistavení ve dvě ráno, náhradní vůz až k hotelu do Chorvatska, to je přece jasná věc. Někdy se to tak zkrátka sejde :)

Sami cestujeme

Vycházíme z vlastních zkušeností. Víme, co očekáváte a co potřebujete.

Nejste klienti, jste jako my

Přistupujeme k vám tak, jako bychom jeli na výlet my sami. 

Rozumíme autům

Jezdíme závody v rallycrossu, máme autoservis a auta zkrátka zbožňujeme.

Rychle a spolehlivě

Všechny vozy a minivany máme v perfektním stavu. Jinak by nemohly na silnici, že jo.

Auta od těch, co s nimi sami jezdí.

OHLASY VÁS, CESTOVATELŮ

Jirka

Vášnivý rybář

Půjčil jsem si VW Transporter, vyndal poslední sedačky, sbalil jsem rybářské náčiní a kola a jel jsem s kamarádem do Polska na ryby. Skvělé.

Petr

Nadšenec do severských zemí

Strávili jsme Vánoce v Norsku s přáteli a byl to nezapomenutelný zážitek.

Eva

Sběratelka zážitků po Itálii

Pravidelně každý rok projedu Itálii skrz na skrz. A pokaždé něco nového objevím.

Jakub

běžec a milovník čundrů

V červenci 2017 jsem vzal celou rodinu a přátele, půjčili  jsme si VW Transporter, a vyrazili jsme do Tyrolska. Spal jsem venku u šumícího potoku, viděl krásnou přírodu. Úžasné.

Jana

Ráda zdolává hory

"Pravidelně si půjčujeme Vito a jezdíme s celou rodinou do Rakouska na trek. Letos jsme zkusili elektrokolo a byl to skvělý zážitek."

Iveta

Jela na Roháče :)

Stala se nám věc... Natankovala jsem špatné palivo ještě než jsme se vůbec dostali za hranice. Michal přijel s odtahovkou a náhradním vozem. Moc děkuji za lidský přístup, dám si příště pozor.

Martin

Dědeček

Chtěl jsem vzít vnoučata k moři a neměl jsem dost velké auto. Půjčil jsem si Transporter, který jste mi přivezli v noci, abychom stihli ráno dojet do Chorvatska. Díky moc. 

Karolína

Miluje Sardínii a víno

V červnu 2017 jsem hledala na poslední chvíli možnost půjčení velkého auta pro 8 lidí. Díky Vám jsme jeli celá banda na Sardínii. Pozdrav z La Cinta Beach.

Podělte se o vaše zážitky

Zkušenost je to, co nás dělá unikátními. Je nepřenositelná. Všichni, co cestují nejen obytnými vozy křížem krážem, tyto zkušenosti sbírají. Zažili jste něco neobvyklého, vtipného nebo zkrátka cokoliv, co chcete sdílet se stejně nadšenými lidmi jako jste vy? Pište vaše příběhy na jedu@autemnavylet.cz