naši partneři

Autopůjčovna Brno

Autopůjčovna Brno se specializuje na pronájem vozů značky Škoda a přívěsné vozíky. Pronájem sjednává na několik hodin i na neomezeně dlouhou dobu za skvělé ceny.

Co je autopůjčovna Brno

Autopůjčovna Brno je profesionální autopůjčovna osobních vozů značky Škoda a přívěsných vozíků. Své vozy nabízí pro pronájem na několik hodin i na neomezeně dlouhou dobu. Díky špičkovým službám, skvělým cenám a možnosti pronájmu vozů o víkendech a svátcích, je řazena mezi nejlepší a nejspolehlivější půjčovny v Brně a okolí.

Vyberte si autopůjčovnu Brno

Autopůjčovna Brno disponuje svým vlastním vozovým parkem. Navštivte internetové stránky této autopůjčovny a vyberte si ze široké nabídky prověřených vozů. Automobily v této autopůjčovně jsou pravidelně servisované, obuté do kvalitních pneumatik a pravidelně kontrolované. V nabídce mají vozy značky Škoda Fabia, Škoda Octavia, Škoda Rapid. Dále svým zákazníkům nabízí pronájem přívěsných vozíků.

Autopůjčovna Brno nabízí komfortní vozy

Vyberte si vhodný vůz přesně podle svých potřeb. Vybírat můžete vozy s automatickou nebo manuální převodovkou, v benzinovém nebo dieselovém provedení, s různým stupněm výbavy a výkonem motoru. Auta mají vlastní dálniční známku, navigaci s aktualizovanými mapami celé Evropy. K vozům také pronajímají různé doplňky.

Autopůjčovna Brno sjednává operativní leasing

Sjednejte si operativní leasing na zkoušku v autopůjčovně Brno. Zde zajišťují výhodný dlouhodobý pronájem vozů za nízké ceny, přesně podle vašich potřeb. Pokud potřebujete ke svému podnikání automobil, ale zatím se vám nevyplatí investovat do svého vlastního vozu, doporučujeme vám, sjednat si operák na zkoušku. Zákazníkům tato autopůjčovna nabízí výhodný dlouhodobý pronájem osobního vozu za nejnižší cenu, zahrnující pravidelný servis, opravy vozu, povinné ručení, výhodné havarijní pojištění, dálniční známku pro dálnice v České republice a pravidelné přezouvání pneumatik.

Operák na zkoušku i dlouhodobý pronájem nabízí v autopůjčovně Brno všem soukromým osobám i podnikatelům, kteří nechtějí řešit starosti spojené s provozem vozidla, nebo chtějí ušetřit finance za všechny povinné úkony, které musí jako majitelé osobních vozů pravidelně zajišťovat.

Autopůjčovna Brno je svým zákazníkům k dispozici v nesnázích

Chystáte se na daleké cesty? S asistenčními službami, které autopůjčovna Brno nabízí, budete mít jistotu, že vždy dojedete bezpečně do cíle i zpět. Na cestách vás jistí nonstop asistenční služba, ať už cestujete po České republice nebo v zahraničí. V případě poruchy okamžitě přistaví náhradní vozidlo. Jako řidiči jistě oceníte výhodné havarijní pojištění s nízkou spoluúčastí. Pro náročné zákazníky zajistí havarijní pojištění s nejnižší spoluúčastí.

Autopůjčovna Brno nabízí:

 • nejvýhodnější pronájem za skvělé ceny
 • pronájem osobních vozy i přívěsných vozíků
 • garantuje nejvýhodnější krátkodobý i dlouhodobý pronájem
 • vozy mají vysokou amortizaci kilometrů na den
 • garantují výhodné havarijní pojištění
 • vozy obouvají do kvalitních pneumatik
 • každý vůz je opatřen dálniční známkou
 • zajistí parkování vašeho vozu v areálu zdarma

Objednejte si vůz v autopůjčovně Brno

Hledáte spolehlivého partnera při pronájmu osobního vozu? Obraťte se na autopůjčovnu Brno! Už si nemusíte dělat starosti, kde seženete spolehlivé auto. Na internetových stránkách si jednoduše vyberte auto podle svých potřeb a sjednejte si pronájem za nejlepší ceny v Brně a okolí. Autopůjčovna Brno je tu pro vás každý den včetně víkendů a svátků. Mimo pracovní dobu jsou k zastižení na telefonním čísle 792 766 944 nebo na mailu info@autopujcovnabrno.net. Nejste si jisti s výběrem vhodného vozu? Obraťte se na vyškolený personál autopůjčovny Brno, který vám s výběrem vozu ochotně pomohou. 


Půjčovna dodávek Fénix nabízí akční pronájem užitkových vozů!

Chcete si pronajmout spolehlivou dodávku, se kterou přestěhujete rozměrný nábytek nebo zboží zákazníkům? Obraťte se na půjčovnu dodávek Brno!

Proč půjčovna dodávek Brno

Hledáte spolehlivou půjčovnu dodávek v Brně a okolí? Pak se obraťte na námi prověřenou půjčovnu dodávek a užitkových vozů Fénix. Tato půjčovna dodávek disponuje vlastním vozovým parkem. Jejich dodávky jsou moderní, prostorné a komfortní.

Půjčovna dodávek Brno pronajímá dodávky svým zákazníkům na krátkodobý pronájem, který může trvat jen několik hodin nebo pár dní a na dlouhodobý pronájem. Pro dlouhodobý pronájem doporučujeme především drobným živnostníkům a firmám, sjednat výhodný operativní leasing, připravený na míru. Je jedno, jestli jste soukromá osoba nebo drobný živnostník či velká firma! V této půjčovně dodávek Brno, si můžete půjčit užitkový vůz podle parametrů, které aktuálně využijete a to za rozumné ceny.

Půjčovna dodávek Brno nabízí kvalitní užitkové vozy

Půjčovna dodávek Brno vlastní dodávky značky Fiat Ducato, Citroen Jumper a Iveco Daily. Všechny tyto vozy jsou k dispozici s různě velkým přepravním prostorem. Auta jsou moderní, pravidelně servisovaná a mají vysoký stupeň výbavy. Cestování je vozy z půjčovny dodávek Brno ještě snazší, protože ke každému vozu dostanete GPS navigaci. Navíc všechny dodávky disponují vlastní dálniční známkou pro české dálnice, vybaveni jsou GPS lokátorem a na cestách vás jistí nonstop asistenční služba a výhodné havarijní pojištění s nízkou spoluúčastí.

Proč si vybrat půjčovnu dodávek Brno

· půjčovna dodávek Fénix nabízí prověřené užitkové vozy

· dodávky zde můžete vybírat podle velikosti přepravního prostoru

· dodávky pravidelně servisují a obouvají do kvalitních pneumatik

· využít můžete službu půjčení dodávky s řidičem

· k dodávkám půjčují GPS navigaci i stěhovací techniku

· na cestách vás jistí non-stop asistenční služba

· k vozům mají sjednané nejvýhodnější havarijní pojištění

· nabízejí službu přistavení dodávky po Brně zdarma

Objednejte si dodávku v nejlevnější půjčovně dodávek Brno

Nepátrejte, kdo vám v okolí půjčí velký vůz. Nespoléhejte se na přátele ani na drahé půjčovny, které si účtují drahé kilometry. Půjčete si spolehlivou dodávku v půjčovně dodávek Brno. Vybrat si svou dodávku můžete na jejich internetových stránkách, kde najdete veškeré informace o jednotlivých vozech, včetně ceny za pronájem. Ceny v této půjčovně dodávek jsou transparentní. Zde přesně víte, kolik za pronájem zaplatíte! Platit zde můžete hotově, kartou nebo bankovním převodem.

Co je potřeba pro vyřízení pronájmu dodávky?

Rozhodli jste se využít služeb půjčovny dodávek Brno? Pak si s sebou na pobočku vezměte svůj občanský průkaz, řidičský průkaz skupiny B a peníze za pronájem. S vybranou dodávkou můžete odcestovat okamžitě od podpisu smlouvy. Pokud na pobočku přijedete vlastním vozem, můžete jej nechat v hlídaném areálu na místě pronajaté dodávky po celou dobu jejího zapůjčení zdarma.

Objednejte si dodávku právě nyní

Půjčovna dodávek Brno zajišťuje pronájem i mimo pracovní dobu. Pokud potřebujete půjčit užitkový vůz v jinou, než pracovní dobu, domluvte se telefonicky nebo mailem. Mimo pracovní dobu volejte číslo 792 766 944 nebo napište mail na adresu info@dodavkyfenix.cz


Objednejte si vůz v autopůjčovně Olomouc

Chcete si vyrazit na dovolenou nebo hledáte pronájem vozu pro podnikatelské účely? Obraťte se na autopůjčovnu Olomouc, která nabízí výhodný pronájem aut i vozíků.

Proč se obrátit na autopůjčovnu Olomouc?

Přemýšlíte, kde sehnat spolehlivé auto za co nejméně peněz? Jste soukromá osoba nebo podnikatel, který hledá výhodný krátkodobý či dlouhodobý pronájem vozu? Obraťte se na autopůjčovnu Olomouc.

Tato autopůjčovna je nejlevnější půjčovna vozů a přívěsných vozíků v kraji. Svým klientům poskytuje nejvýhodnější krátkodobý a dlouhodobý pronájem osobních vozů Škoda Fabia, Škoda Octavia a Škoda Rapid. Dále jsou k dispozici přívěsné vozíky různých velikostí.

Autopůjčovna Olomouc nabízí nejlepší služby

Autopůjčovna Olomouc je půjčovna vozů s tradicí. Díky mnohaletým zkušenostem může svým klientům nabídnout opravdu širokou nabídku služeb v ceně pronájmu vozu zdarma. Služby neustále obměňují nejen podle aktuálních potřeb svých zákazníků, ale také podle ročního období. V této autopůjčovně jsou aktuální, moderní a vždy svým zákazníkům blíže.

Autopůjčovna Olomouc se nebojí splnit přání i těch nejnáročnějších zákazníků. Neustále rozšiřují a optimalizují svůj vozový park a samozřejmě i portfolio nabízených služeb. Zde nabízejí krátkodobý i dlouhodobý pronájem osobních vozů.

Autopůjčovna Olomouc a její vozový park

Navštivte internetové stránky autopůjčovny Olomouc. Najdete zde všechny informace, týkající se pronájmu vozu, podmínky pronájmu a samozřejmě informace o modelech. K dispozici jsou vozy s nejrůznějšími typy karoserie, jako je sedan, hatchback či kombi. Vybírat můžete také z různých motorizací, z automatické či manuální převodovky nebo podle typu paliva. Každý vůz disponuje bohatou, komfortní výbavou.

Proč si půjčit auto v autopůjčovně Olomouc

 • zde půjčují osobní vozy na krátkodobý i dlouhodobý pronájem
 • sestaví vám zde výhodný dlouhodobý pronájem na míru vašim potřebám
 • nabízí tu operativní leasing podle vašich potřeb
 • s nimi získáte dostatečně vysoký limit kilometrů na den
 • vozy jsou zabezpečeny GPS lokátorem a GPS navigací s aktualizovanými mapami
 • garantují výhodné havarijní pojištění
 • každý vůz je opatřen dálniční známkou

Autopůjčovna Olomouc nabízí asistenční služby

Porouchal se vám váš osobní vůz a čekáte na jeho opravu? Objednejte si výhodný pronájem v autopůjčovně Olomouc. I když budete cestovat delší cesty v tuzemsku nebo se chystáte do zahraničí, zde máte jistotu, že získáte k pronájmu auta také rozsáhlé asistenční služby. Všechny vozy disponují dálniční známkou pro české dálnice, vozy jsou na cestách jištěni asistenční službou. Auta jistí nejvýhodnější havarijní pojištění s nízkou spoluúčastí a obuty jsou do kvalitních sezónních pneumatik. V případě poruchy ihned přistaví náhradní vůz.

Objednejte si vůz v autopůjčovně Olomouc

Vybrali jste si svůj vůz nebo potřebujete s výběrem poradit? Obraťte se na vyškolený personál, který vám s výběrem ochotně pomůže a pak vyřídí rychlé sjednání pronájmu. K podpisu smlouvy postačí doložit občanský průkaz a řidičské oprávnění skupiny B. Cenu si jednoduše spočítáte podle platného ceníku na webu. Platit tu lze kartou, hotově nebo převodem. Zde nikdy nezaplatíte ani korunu navíc! Autopůjčovna Olomouc neúčtuje žádné skryté poplatky. Objednejte si právě nyní vůz na telefonním čísle 792 766 944 nebo prostřednictvím mailu info@autopujcovnabrno.net.